EcoChexx.Net

З EcoChexx.Net компанія Еколаб пропонує інноваційний пакет програмного забезпечення, що підвищить безпеку продукції завдяки передовому управлінню якістю та гігієною. Система встановлює відповідність стандартам якості, тим самим підвищуючи ефективність роботи, якість і безпеку.

Інтерактивний веб-набір програмного забезпечення ефективно та оперативно організовує та документує гігієнічні завдання та їх виконання у середовищі виробництва продуктів харчування. Будь-яке пов'язане з виробничим процесом завдання може бути заплановане, призначене, припинене, оцінене і задокументоване. Натисканням кнопки громіздкі паперові системи управління якістю замінюються автоматизованою обробкою даних, що забезпечує більш високий рівень точності та інформативності в реальному часі.

Менеджери забезпечені найвищим рівнем прозорості, знань і контролю. Співробітники на всіх організаційних рівнях отримують необхідну підготовку та забезпечені відповідною інформацією, графіками і методиками.     

  •  Повністю відповідає усім стандартним вимогам щодо систем якості  для оптимізації управління якістю і HCCP
  • Автоматизоване відображення аудиторської документації усіх видів діяльності з доступом до всієї інформації з якості через одну систему                                                   
  • Поліпшення операційної ефективності

www.ecochexx-net.com

Back to Top