Audixx

Аудікс (Audixx) - це комплексний сервісний інструмент, що допомагає провести на підприємстві харчової промисловості необхідний деталізований аналіз операцій для виявлення відхилень та порушень в процедурах гігієни та формування пропозиції по першочергових заходах щодо виправлення ситуації.

Використовуючи мобільну технологію Аудікс від Еколаб, дослідження можна проводити на вашому підприємстві. Результати Аудікс не тільки показують базову поточну ситуацію на заводі, але також і формують ключові показники ефективності, щоб ви могли постійно керувати та контролювати поліпшення гігієни персоналу та обладнання. Остаточний звіт продемонструє порівняльні показники стану вашого виробництва в межах галузі, і, якщо необхідно, в межах групи. Програмне забезпечення також можна використати як інструмент самооцінки щодо відповідності підрозділів гігієни деяким із стандартів  безпеки харчових продуктів (IFS або BRC).

Будучи вашим надійним партнером, Еколаб може не тільки провести дослідження, а й покращувати рівень якості гігієни та відповідності стандартам на підприємстві на постійній основі.

Наші послуги охоплюють:

  • Деталізований аналіз індивідуального рівня якості гігієни на підприємстві                      
  • Виявлення порушень гігієни та зведений аналіз
  • Рішення з гігієни, що забезпечують якісний рівень та покращення ефективності

www.audixx.net

Back to Top