Нові стандарти для пральної індустрії майбутнього

Що таке PERformance®?

PERformance® - це система, яка складається з трьох різних модулів. Компанія Еколаб розробила оптимальну концепцію прання, яка дає вашому бізнесу максимально можливі результати продуктивності при суттєвій економії.

Однією з основних рушійних сил концепції PERformance® є висококонцентрований продукт Ozonit ® Performance. Це унікальний відбілюючий та дезінфікуючий засіб на основі надоцтової кислоти. Оскільки оптимальний вибір хімічного засобу для процесу прання є лише частиною завдання, Еколаб пропонує три різні модулі.

PERformance BASIS

Поєднання низьких температурних режимів і високої концентрації продукту значно знижує загальні витрати і дає відмінний результат прання

  • Низькотемпературний режим:

              Прання лікарняної білизни при температурі 60 ° C 

              Прання готельної білизни при температурі від 50 ° C

  •  Висококонцентровані продукти
  •  Відмінний захист текстилю

Фундаментом концепції PERformance є  інноваційний процес прання з використанням унікального продукту для відбілювання та дезинфекції Ozonit® PERformance.

PERformance PLUS


Ефективна регенерація води та енергії

PERformance PLUS поєднує в собі інноваційний модуль PERformance BASIS з високоефективними комплексними системами регенерації води та енергії. Наприклад: Aquavent - один з інструментів Еколаб по регенерації енергії - використовується відпрацьоване тепле повітря прасувальних катків. Нагріта свіжа вода використовується в пральних процесах.

PERformance ULTIMATE


Це результат більш ніж 20 років досвіду розробок у водних і енергетичних рішеннях. У поєднанні з високоефективною хімією досягається максимальна ефективність пральних та сушильних процесів.

Ваша пральня буде відповідати завтрашньому дню.

PERformance ULTIMATE - концепція прання без пари при низьких енерговитратах. До цього часу пара є найважливішим джерелом енергії на пральні. Через втрати енергії та невикористаний конденсат ефективність роботи бойлера не є оптимальною. В умовах постійного зростання вартості енергії дуже важливо мінімізувати її споживання. Тому повністю безпаровий процес прання має ряд переваг:

  • Жодних інвестицій в бойлер і котельню
  • Не потрібно утримувати бойлер і конденсатовідвідники
  • Не потрібно витрачати кошти на водопідготовку
  • Не потрібні трубопроводи для пару і конденсату
  • Немає жодних питань, пов'язаних з якістю пари (прасування)
  • Немає зайвих втрат енергії

 

PERformance SMART

У той час як три модулі PERformance зосереджують увагу на тунельних пральнях, PERformance SMART фокусується на звичайних пральних машинах. Для таких машин Еколаб пропонує концепцію, що підвищує операційну ефективність: PERformance SMART.

Контактуйте з нами, щоб домовитись про зустріч з спеціалістом з прання від компанії Еколаб.

Back to Top