Гігієна відкритих поверхонь

Більшість обладнання на підприємстві харчової промисловості стаціонарне і встановлене на території, де є стіни, підлога, стеля. Середовище, де виробляються продукти харчування, є дуже складним в розрізі гігієни. Воно охоплює різноманітні процеси та обладнання, що генерують багато складних забруднень. Після завершення роботи зовнішні поверхні технологічного обладнання, виробниче середовище та поверхні, що контактували з харчовими продуктами, необхідно помити та продезінфікувати перед наступним запуском виробництва. Зазвичай цього досягають за допомогою піноутворюючого обладнання низького тиску та відповідних миючих та дезінфікуючих засобів.                               

Успіх чи невдача при цьому залежать від правильного поєднання в процесі гігієнічної обробки спеціально розроблених засобів та обладнання для їх застосування, а сприяють - навчання та документальна підтримка.

Саме завдяки такому поєднанню компанія Еколаб отримала репутацію провідного авторитету в цій області. Наш узгоджений підхід охоплює: виявлення недоліків гігієнічної обробки, особисту гігієну та контроль доступу, інноваційне обладнання та хімічні засоби для гігієни відкритих поверхонь, дозування та засоби гігієнічного контролю, а також унікальну  систему менеджменту гігієни, яка відстежує та звітує про всі санітарно-гігієнічні заходи в межах ділянки або по всій компанії - поєднання, яке гарантує відповідність всім найвищим гігієнічним стандартам та ефективність виробництва.

Back to Top