Гігієна персоналу і робочого місця

В харчовій промисловості безпеці продуктів приділяється особлива увага. Безпека харчових продуктів є вершиною значної кількості гігієнічних заходів, організованих професійно та послідовно. Необхідність безпеки харчових продуктів не обговорюється.         

Важливою складовою безпеки харчових продуктів є ефективна організація особистої гігієни персоналу. Оскільки у виробничому середовищі мають місце багато контактів, процедури особистої гігієни є дуже важливими. Передача патогенних мікроорганізмів від людей-носіїв більш імовірна, ніж будь-яка інша форма перехресного зараження.                                                       

Наш асортимент включає функціональні та ефективні гігієнічні рішення, що поєднують миття рук, дезінфекцію та миття взуття з механізмом контролю на вході. Ми пропонуємо настінні дозатори, що дозволяють економно і точно дозувати широкий спектр засобів для миття, дезінфекції і догляду за шкірою рук, а також відповідають вимогам різних виробничих середовищ.

Програми Еколаб для гігієни заводів відповідають найвищим стандартам безпеки харчових продуктів. Ми аналізуємо, консультуємо, проводимо презентації та доставляємо засоби. Наші програми розроблені  професіоналами для професіоналів та охоплюють найширший спектр застосування в галузі. З компанією Еколаб в якості свого партнера, ви можете отримати поєднання створених та розроблених спеціально для харчової промисловості надійних технологій, прикладної хімії та неперевершеного досвіду.

Back to Top