Гігієна ліній розливу напоїв

Ринок напоїв в наш час орієнтується на споживача та бренд і, тому, потребує високого рівня стабільності, незмінності показників якості та смаку, подовження термінів придатності та продукції в привабливій упаковці і за прийнятними цінами. Виробники напоїв змушені проводити диверсифікацію, так як ринок зростає і урізноманітнюється. В таких конкурентних умовах не можна помилятися. Навіть найменша гігієнічна невідповідність під час розливу продукції може загрожувати репутації бренду та безпечності продукції.                      

Багаторічний досвід Еколаб у цій сфері допоможе мінімізувати цей ризик. Основними умовами уникнення мікробних інфекцій є ретельне миття та дезінфекція блоку розливу та пакувального обладнання. Ми звертаємо особливу увагу на цей етап, і готові підтримати вас спеціалізованими рішеннями як для автоматичних, напівавтоматичних, так і для ручних систем.                                             

Еколаб також розробляє індивідуальні рішення для вирішення таких проблем як: економія водних та енергетичних ресурсів, використання та зберігання хімічних речовин, утилізація відходів.

Back to Top