farmer with his cows

Профілактика маститу

Мастит - широко розповсюджене захворювання, що є причиною запалення вимені і, як результат,  зниження надоїв молока, його якості та ціни. Мастит коштує світовим виробникам молока мільярди євро. Найфективнішим способом профілактики маститу є оптимальна гігієна вимені та оточуючого середовища. Як світовий лідер у ветеринарній гігієні, Еколаб продовжує постійно розвиватися у цій сфері та пропонує надійну програму профілактики маститу.

Основна мета сучасного тваринництва – це збереження здоров'я тварин, отримання максимальної продуктивності та безпечної продукції. Сьогодні фермери стикаються з  підвищенням вимог щодо безпечності продукції та умов утримання тварин при одночасному зростанні витрат, особливо на годівлю та медичне забезпечення. "Good Agricultural Practices" пропагандує впровадження професійної гігієни, щоб забезпечити стабільний економічний та всебічний розвиток сучасного тваринництва.

Еколаб пропонує високоякісні професійні гігієнічні засоби, що сприяють збереженню здоров'я тварин, покращенню умов їх утримання та безпечності продукції у діючий, ефективний та економний спосіб.

Профілактика кульгавості

Кульгавість може уражати значну частину стада молочного поголів'я та дуже негативно впливати на стан здоров'я тварин, їх відтворення, продуктивність, витрати на лікування. Це один з основних факторів вимушеного чи передчасного вибракування дійних корів. Лікування - часто тривале, складне та дороге. Як і в ситуації з маститом, профілактичні заходи є ефективнішими і економнішими, ніж лікування, і для цього компанія Еколаб розробила унікальні, сучасні засоби, які є зручними у використанні та екологічно безпечні.

Back to Top