Догляд за шкірою рук і тіла

Формули засобів Еколаб для дезінфекції рук, миття рук і тіла, та антисептики задовольняють різноманітні потреби сучасного ринку засобів догляду за шкірою. Різні формули враховують різні фактори: потреби щодо частоти і зручності користування, різноманітність типів шкіри і спеціальні вимоги, що стосуються ризиків у певних небезпечних зонах і для окремих осіб. Наші засоби для рук і шкіри прості у використанні і позитивно сприймаються персоналом. Задовольняючи потреби персоналу ви одночасно забезпечите кращу відповідність нормативним вимогам до гігієни рук і шкіри, що сприятиме зниженню ризику зараження і перехресного забруднення.

Ми також пропонуємо повний набір дезінфікуючих засобів для рук. Всі вони мають широкий спектр антимікробної дії, виготовлені на основі пом'якшувачів, різних зручних розмірів і форм. Ви також можете обрати антимікробний профіль, форму продукту, тип пом'якшувача та рівень дезінфекції, які найкраще відповідають вашій конкретній практиці.

Всі дезінфікуючі засоби для рук виробництва Еколаб відповідають вимогам щодо гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук. Наші продукти є надзвичайно ефективними і при не надто тривалій витримці, забезпечуючи дотримання стандартів дезінфекції навіть тоді, коли в критичних ситуаціях часу обмаль.

У всіх формулах для частого використання, крім того, містяться пом'якшувачі, що надійно захищають шкіру від пересихання, а наші настінні дозатори забезпечують найбільш точне і економне дозування.

Back to Top