Дезінфекція поверхонь

Компанія Еколаб розробляє, виготовляє і продає широкий спектр дезінфікуючих засобів, допомагаючи забезпечити найвищі стандарти гігієни поверхонь у харчовій промисловості, лікарнях і медичних установах, кухнях закладів громадського харчування та ресторанів швидкого обслуговування, а також у сільськогосподарському секторі.

Компанія Еколаб прагне розвитку інноваційної діяльності у цій важливій області та повністю відповідає реєстраційним вимогам нових Нормативів щодо біоцидних продуктів (Biocidal Product Regulations (B.P.R.)) і нормативам REACH. Крім того, ми продовжуємо генерувати внутрішні та незалежні дані про ефективність наших засобів відносно конкретних організмів, що проявляються в процесах наших клієнтів.

Дезінфекція є дуже важливим етапом загальної програми гігієни. Проте, для досягнення стабільних та економічно виправданих стандартів гігієни, вона повинна інтегруватися в ширші комплексні програми гігієни, що включають: ефективні миючі засоби, керовані і документовані процедури, навчання персоналу та системи моніторингу.

Будь ласка, оберіть програму, що вас цікавить, за одним з посилань.

Back to Top