1. Загальні положення

Компанія «Ecolab» поважає приватне життя кожного, хто відвідує наш сайт. Тепер ми хотіли б поінформувати Вас про тип даних, зібраних компанією «Ecolab», і про те, як слід ними користуватись. Ви також дізнаєтеся, як можна перевірити достовірність цієї інформації та подбати про видалення цих даних компанією «Ecolab». Дані збираються, обробляються і використовуються відповідно до правил захисту інформації країни, в якій розташований відділ, що відповідає за обробку інформації. Ми вдаємось до будь-яких дій, необхідних для забезпечення відповідності.

Заява про конфіденційність не поширюється на сайти, доступні через гіперпосилання на веб-сайтах «Ecolab».

2. Збір, використання і обробка персональних даних

Ми збираємо дані, пов'язані з конкретними особами, з метою обробки та користування тільки тоді, коли Ви самі добровільно вирішили ввести такі дані прямо або дали на це свою згоду. Роблячи таким чином, Ви приймаєте ці умови користування.

При відвідуванні нашого веб-сайту, деякі дані автоматично зберігаються на наших серверах з метою системного адміністрування або для статистики чи підтримки. Ці дані містять назву Вашого провайдера Інтернет-послуг, а в деяких випадках Вашу IP-адресу, версію браузера програмного забезпечення, операційну систему комп'ютера для доступу на наш веб-сайт, та на веб-сайт, через який Ви маєте доступ на наш веб-сайт, веб-сайти, які Ви відвідуєте, поки Ви з нами, і, якщо це доречно, будь-які умови пошуку, що використовувалися для пошуку нашого сайту. В залежності від обставин, ці дані можуть надати можливість зробити висновки про деяких відвідувачів сайту. Тим не менш, персональні дані в цьому контексті не використовуються. Такі дані використовуються тільки після того, як будуть надані анонімно. Якщо «Ecolab» передає дані зовнішньому провайдеру послуг, будуть прийняті технічні та організаційні заходи, які гарантують, що їх передача відбувається у відповідності з нормативними актами про захист даних.

Деякі послуги можуть вимагати реєстрації. У випадку реєстрації на нашому сайті, Вам, можливо, буде потрібно заповнити деякі додаткові поля (деякі з них заповнюються обов‘язково, а деякі - за бажанням), а також обрати ім'я користувача і пароль. У таких ситуаціях, якщо Ви вирішите не відображати будь-які особисті дані, які нами вимагаються, це може призвести до того, що Ви не зможете мати доступу до необхідної послуги, і ми не зможемо відповісти на Ваш запит. 

Якщо Ви добровільно надаєте нам особисті дані, ми не будемо використовувати, обробляти і передавати ці дані поза межами, що допускаються законом або визначені в заяві про згоду. Крім того, ми будемо передавати Ваші дані тільки тоді, коли ми зобов'язані зробити це у випадках, передбачених чинним законодавством.

Будь-які зміни в цій Заяві про конфіденційність будуть опубліковані на цій сторінці. Це дозволяє Вам в будь-який час одержувати інформацію про всі дані, що зберігаються, і як ми збираємо і використовуємо такі дані.

3. Безпека

Компанія «Ecolab» зберігатиме Ваші дані безпечно і, отже, вдається до всіх запобіжних заходів, щоб захистити Ваші дані від втрати, зловживання або зміни. Договірні партнери «Ecolab», які мають доступ до Ваших даних з метою надання послуг Вам від імені «Ecolab», за договором зобов'язані зберігати таку інформацію в конфіденційному порядку і не можуть використовувати ці дані для інших цілей. У деяких випадках існуватиме необхідність передачі Ваших запитів афілійованим компаніям групи «Ecolab». У цих випадках дані будуть оброблятися також конфіденційно.

4. Особисті дані дітей

«Ecolab» не бажає збирати дані про дітей віком до 14 років. У разі потреби, «Ecolab» недвозначно приверне увагу дітей у відповідному місці, щоб вони не надсилали компанії «Ecolab» будь-які особисті дані. Якщо батьки чи інші законні опікуни виявлять, що діти, які перебувають під їх контролем, зробили особисті дані доступними для «Ecolab», ми просимо їх зв'язатися з нами за вказаною нижче адресою (див. розділ 6 нижче), щоб ці дані були видалені. Ми без затримок подбаємо про видалення цих даних.  

5. Ідентифікаційні файли 

З метою полегшення користування нашим веб-сайтом ми застосовуємо ідентифікаційні файли («Cookies»). Ідентифікаційні файли є невеликими одиницями інформації, що тимчасово зберігаються на жорсткому диску Вашого комп'ютера у Вашому браузері, та які необхідні для користування нашим сайтом. Інформація, що міститься в ідентифікаційних файлах, служить, наприклад, для контролю сеансу, зокрема, покращення навігації, і забезпечує високий рівень зручності користувачам сайту. Ідентифікаційні файли, якими ми користуємось, не зберігають особистих даних. Більшість веб-браузерів автоматично приймає ідентифікаційні файли. Ви можете цього уникнути шляхом зміни настройок браузера. Ви можете будь-якого часу видалити ідентифікаційні файли, що зберігаються на Вашому комп'ютері, видаливши тимчасові інтернет-файли (вікно браузера "Tools/Extras" - "Internet options").

6. Ваші побажання і запити / Службовець, відповідальний за захист даних

Збережені дані будуть видалені «Ecolab» після закінчення терміну дії закону або договору, або якщо Ecolab більше не вимагатиме їх зберігання. Звичайно, Ви можете будь-якого часу вимагати вилучення даних. Ви також маєте право будь-якого часу відкликати свою згоду на використання та обробку Ваших особистих даних у майбутньому. У цих випадках, або якщо у Вас є інші побажання у зв'язку з Вашими особистими даними, будь ласка, надішліть електронний лист або лист пану Томасу Шнайдеру, - нашому службовцю, відповідальному за захист даних. Будь ласка, зв'яжіться з нами таким чином також у випадку, якщо Ви хотіли б знати, чи є у нас зібрані дані про Вас і, якщо так, то які дані. Ми постараємося виконати Ваше побажання негайно.

7. Подальша інформація

Федеральний Закон про захист даних (BDSG) передбачає, в § 4 «g», що наступні дані будуть доступні всім відповідно до § 4 «е»:

(а) Назва відповідальної юридичної особи: «Ecolab GmbH & Co OHG»

(b) Правління: «Ecolab Beteiligungs GmbH», Дуглас М. Бейкер

(с) Адреса відповідальної юридичної особи: Reisholzer Werftstrasse 38-42, 40589 Duesseldorf, Germany

(d) Цільове призначення збору, обробки та використання даних:

предметом діяльності компанії є:

• виробництво та розповсюдження хімічної продукції всіх видів, особливо миючих засобів, засобів для чищення та догляду;

• продукція хімічної промисловості;

• технічне обладнання та установки.

Компанія «Ecolab» може придбавати вітчизняні та зарубіжні компанії всіх видів або брати участь у них і здійснювати будь-яку діяльність та дії, які відповідають намірам корпорації.

(е) Опис груп осіб, яких це зачіпає і відповідних даних або категорій даних:

Дані, що стосуються клієнтів, співробітників, пенсіонерів, працівників афілійованих компаній, співробітників незалежних компаній (субпідрядників), тимчасового персоналу, претендентів на роботу, незалежних винахідників або, відповідно, спадкоємців, постачальників і провайдерів послуг, незалежних клієнтів, споживачів, відвідувачів сайтів корпорації, інвесторів, а також фінансових аналітиків та акціонерів - у міру необхідності, для виконання цілей, зазначених відповідно до розділу 4.

(f) Одержувачі або категорії одержувачів, яким дані можуть бути розкриті, і які про це повідомлені:  

Органи державної влади, фонди медичного страхування та об'єднання страхування відповідальності роботодавців у разі наявності відповідних правових норм, незалежні підрядники відповідно до § 11 Федерального закону про захист даних, незалежні постачальники послуг, асоціація пенсіонерів «Ecolab», афілійовані компанії і внутрішні відділи для виконання цілей, зазначених у розділі 4.

(g) Регулярні періоди видалення даних:

Законодавці підготували широке коло обов'язків щодо зберігання та терміну зберігання. Дані будуть зазвичай видалені після закінчення цих строків. Дані, які не зачеплені цим положенням, видаляються, якщо перестає існувати мета їх зберігання, зазначена у розділі 4. 

 

 

Back to Top