Вступ

Цей веб-сайт пропонується Вашій увазі компанією ТОВ «Еколаб ТзОВ», Юридична адреса: Київська обл, м.Васильків, вул.Калініна 24-В, Україна, надалі – «Eколаб». Інформація, що міститься на цьому веб-сайті про компанію «Eколаб», її афілійовані компанії та треті сторони, була зібрана дуже уважно.  Незважаючи на це, ми не можемо гарантувати повноту та точність цієї інформації. Відповідно до розділу 4 цієї Заяви, компанія «Eколаб» не бере на себе жодної відповідальності за будь-які помилки у змісті цього веб-сайту.

Зайшовши на цей сайт, Ви приймаєте без обмежень чи застережень наступні Загальні Умови користування веб-сайтом, що Ви можете переглянути чи роздрукувати у pdf – файлі.

ЦЕЙ ВЕБ-САЙТ ТА ІНФОРМАЦІЯ, ЩО МІСТИТЬСЯ ТУТ, НЕ ПРИЗНАЧЕНА І НЕ УХВАЛЕНА ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИ, ЧИ ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ ГРОМАДЯНАМИ АБО РЕЗИДЕНТАМИ США. ТАКИМ ОСОБАМ ЛЮБ‘ЯЗНО ПРОПОНУЄТЬСЯ ЗВЕРНУТИСЬ НА ЇХНІЙ МІСЦЕВИЙ ВЕБ-САЙТ КОМПАНІЇ «EКОЛАБ» ЧИ НА ВЕБ-САЙТИ АФІЛІЙОВАНИХ У США КОМПАНІЙ ГРУПИ «EКОЛАБ».

1. Закон про авторське право

Сторінки нашого сайту, в тому числі зміст і структура веб-сайту, захищені авторським правом. Зокрема, будь-які відтворення, адаптація, переклад, зберігання та обробка в інших засобах інформації, в тому числі зберігання та обробка електронними засобами, захищені авторським правом. Будь-яке їх використання, повністю чи частково, вимагає попереднього письмового дозволу компанії «Eколаб». Ілюстрації захищені відповідним законодавством про авторське право. Права розповсюдження та відтворення належать компанії «Eколаб». Права залишаються також чинними у всій їх повноті при автоматичній чи ручній передачі зображень до архіву. 

Прес-фото компанії «Eколаб» можуть використовуватись тільки з редакційною метою. Прес-фото компанії «Eколаб», які відтворюються та/чи зазнають електронної модифікації з редакційною метою, супроводжуються повідомленням про авторське право  "© [Рік] Ecolab. Всі права захищені". Передрук здійснюється безкоштовно, але ми вимагаємо копію для наших файлів.

2. Товарні знаки

Товарний знак “Eколаб”, логотип компанії «Eколаб» та всі назви продукції та/чи оформлення продукції на цих сторінках є зареєстрованими товарними знаками «Ecolab Inc.», її філій, ліцензіарів, чи партнерів у спільному підприємстві. Будь-яке несанкціоноване  використання чи зловживання цими товарними знаками недвозначно заборонено і становить порушення закону про товарні знаки, закону про авторське право, інших прав інтелектуальної власності, чи закону про недобросовісну конкуренцію.

3. Відмова від веб-сайтів третіх сторін.

(a) Сторінки цього веб-сайту можуть містити посилання (тобто, гіперпосилання) на інші веб-сайти під управлінням третіх сторін, зміст яких невідомий компанії «Eколаб». Компанія «Eколаб» просто полегшує доступ до таких веб-сайтів і не бере на себе будь-якої відповідальності  за їх зміст. Наші посилання на веб-сайти третіх сторін  мають на меті полегшення Вашого пошуку. Заяви на сторінках, поєднаних посиланнями, зроблені не нами. Ми недвозначно відмежовуємось від будь-якого та усього змісту будь-яких та всіх сторінок третіх сторін, на які є посилання на сторінках нашого веб-сайту. Зокрема, ми не беремо на себе жодної відповідальності за будь-які порушення законодавчих положень чи порушення прав третіх сторін, про які йдеться на цих сторінках.

(b) щодо сайтів, на які дається посилання на веб-сайтах компанії «Eколаб», власники цих сайтів несуть повну відповідальність за зміст цих сторінок, за будь-який продаж продукції, пропонованої на цих сайтах, а також за обробку будь-яких замовлень, які них стосуються.

(с) Компанія «Eколаб» не несе жодної відповідальності за будь-які порушення будь-яких авторських прав, товарних знаків та іншої інтелектуальної власності або прав особистості, що містяться на сторінці, доступ на яку здійснюється через гіперпосилання.

(d) У випадку замовлення або будь-якої правової заяви стосовно операції, договір укладається лише між користувачем і власником відповідного сайту чи стороною, яка пропонує, або представленою особою, і за жодних обставин, не між компанією «Eколаб» і користувачем. Зверніть увагу на загальні умови ведення бізнесу відповідних постачальників на веб-сайті, щодо якого дається гіперпосилання.

(e) Ця заява стосується всіх гіперпосилань, показаних у цьому домені, області, а також повного змісту сторінок, на які приводять такі гіперпосилання.

4. Загальне обмеження відповідальності

Будь-яка відповідальність компанії «Ecolab» за збитки, які виникли в результаті використання даного веб-сайту - незалежно від законних підстав, в тому числі делікту, - обмежується відшкодуванням збитків, викликаних навмисно або внаслідок грубої недбалості. У випадку обов‘язкової відповідальності «Ecolab» в результаті порушення істотних договірних зобов'язань, загальна сума будь-якого позову про відшкодування збитку обмежується прогнозованими збитками. Це не стосується відповідальності «Ecolab» за чинним законодавством про якість продукції чи за будь-якими наданими гарантіями. Зазначені обмеження відповідальності також не застосовуються у разі заподіяння шкоди життю, тілесних ушкоджень або шкоди здоров'ю людини.

Компанія «Eколаб» докладає значних зусиль для захисту сайту «Eколаб» від вірусів, однак, ми не можемо гарантувати відсутність будь-яких вірусів. З цієї причини, ми рекомендуємо, щоб було вжито заходів для забезпечення адекватного захисту від вірусів (наприклад, використання антивірусних сканерів) перед завантаженням документів і даних. Компанія «Ecolab» не гарантує ані відсутність будь-яких недоліків або помилок в послугах, що пропонуються на сайті «Eколаб», ані їх наявність.

 5. Прогнози і заяви про наміри

Прогностичні заяви на даному сайті були зроблені відповідно до кращого, що ми знаємо і в що віримо. Тим не менше результати, що реально досягнуті компанією «Eколаб», можуть значно відрізнятися від цих заяв прогностичного характеру, оскільки вони залежать від цілої групи факторів конкурентного і макроекономічного характеру, які, в деяких випадках, є поза контролем «Eколаб». Без шкоди для будь-яких правових зобов'язань щодо зміни заяв прогностичного характеру, «Eколаб» не має наміру постійно оновлювати всі заяви прогностичного характеру, що містяться на даному сайті.

6. Продукція «Eколаб»

Продукція, показана на даному сайті, є зразками продукції, наявної у компаній групи «Eколаб» у всьому світі. «Eколаб» не гарантує, що показана продукція є наявною у Вашій країні. Щоб ознайомитись із переліком продукції  «Eколаб» у Вашій країні, перейдіть, будь ласка, на головну сторінку «Eколаб», щоб знайти там посилання на Вашу країну.

7. Різне

Ці Загальні Умови користування регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України, незалежно від Конвенції ООН про міжнародні договори купівлі-продажу товарів, і застосування Конвенції до цих Загальних Умов користування цим виключається. У межах, допустимих чинним законодавством, юридичним місцем вирішення всіх спорів, пов'язаних з цим сайтом, є м.Васильків Київської області (Україна). Якщо будь-яке положення цих Загальних умов використання є або стане недійсним, це не впливає на дійсність інших положень.

Back to Top