Підрозділи

Громадські заклади: миючі та дезинфікуючі засоби, програми та послуги для закладів громадського харчування, готелів, медичних установ, роздрібної торгівлі, індустрії будівельних послуг, у тому числі для миття посуду, прання, прибирання будинків, фільтрації води, кондиціонування, захисту харчових продуктів а також спеціалізовані продукти для гігієни кухонь, пралень, басейнів та спа-салонів.

Охорона здоров'я: товари та послуги, в тому числі для миття рук медичного персоналу, прибирання, прання хірургічної білизни, а також миючі та дезінфікуючі засоби, які використовуються для обробки медичних інструментів і дезінфекції складних поверхонь.

Харчова промисловість: миючі та дезінфікуючі засоби, обладнання, системи та послуги для АПК, підприємств з виробництва напоїв, пивоварень, фармацевтичних заводів, молокозаводів, м'ясопереробних комбінатів, птахофабрик та інших підприємств харчового виробництва.

Професійні пральні: пральні та дезінфікуючі засоби, програми та послуги, в тому числі водо- та енергозберігаючі рішення, системи управління даними для професійних пралень, що виконують замовлення по пранню робочого одягу, постільної білизни та білизни медичних закладів.

Back to Top