Наша культура

Де б ви не стикнулися з Еколаб, ви відчуєте Культуру Еколаб. Наша культура є тією силою, що минаючи географічні і мовні кордони пронизує всю діяльність компанії.

Дух.

Співробітники Еколаб є серцем і душею компанії. Прагнучи успіху та невгамовні в його досягненні, ми беремось за невідоме, сміливо йдемо на ризик, впевнені у своїй здатності досягти результату. Ми енергійні та амбітні. Ми наполегливо долаємо перешкоди, проявляючи мужність і рішучість. Ми радіємо нашій праці та спілкуванню з клієнтами.

Гордість.

Виключно високий рівень обслуговування, висока якість товару. Ми із задоволенням пропонуємо найвищу якість. Немає  значення чи це великий проект чи маленький запит - ми прагнемо найкращого вирішення проблеми, щоб насолодитися досконалістю. Ми дорожимо нашою компанією і з гордістю її представляємо.

Рішучість.

Амбітні та агресивні, сповнені драйву та рішучості, ентузіазму та енергії, ми готові до конкурентної боротьби. Ми не боїмося складнощів, а розглядаємо їх як запрошення до успіху. Як справжня команда ми працюємо разом для щоденного задоволення клієнта, перевершення власних результатів та досягнення ще більших успіхів.

Чесність.

Професіоналізм. Надійність. Довіра. Чесність. Наша корпоративна чесність є цінним активом, який ми прагнемо підтримувати у всьому світі. Ми встановлюємо високі стандарти і дотримуємося їх, так як ведемо бізнес чесно і поводимося етично. Ми поважаємо один одного та прагнемо будувати стосунки на робочому місці на основі спільних цінностей, довіри та доброї волі.

Back to Top