Global Chemical Leasing Award 2018 отримала компанія Еколаб в Україні

Global Chemical Leasing Award 2018 отримала компанія Еколаб в Україні

«Світова нагорода за хімічний лізинг» (Global Chemical Leasing Award) – таку відзнаку отримала компанія Еколаб в Україні за успішний приклад впровадження хімічного лізингу для свого клієнта ПАТ "Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль».

Протягом 2017 і 2018 років споживання хімікатів для процесів гігієни на даному підприємстві скоротилося на 30 відсотків. Зокрема, завдяки застосуванню Oxonia activ 150, регулюванню автоматичного дозування та переходу до повністю автоматизованих процесів, пивоварня зуміла зменшити споживання хімічних речовин та води, прискорити та підвищити ефективність очищення. Ми якісно покращили мікробіологічні результати на блоках розливу підприємства. Заощаджуючи час, пивоварня зможе виготовляти більші обсяги продукції.  
 
Церемонія вручення нагород відбувалася 8 листопада 2018р у Австрії, м.Відень. Global Chemical Leasing Award визнає кращі практики та надихає компанії та приватних осіб по всьому світу застосовувати такі інноваційні бізнес-концепції як хімічний лізинг.
За даними Європейської ради з хімічної промисловості (CEFIC), хімічний лізинг є діловою моделлю економіки замкненого циклу або циркулярної економіки, яка, на відміну від традиційної лінійної економіки, заснована на відновленні та раціональному споживанні ресурсів і мінімальному впливові на довкілля. Споживачі оплачують лише послуги, пов'язані з використанням хімічної речовини (наприклад, за обсяг випущеної продукції, обсяг очищеної води та ін.), а не за кількість спожитої хімічної речовини.

 

Для нашого бізнесу отримання цієї престижної нагороди це, перш за все, яскрава ілюстрація того факту, що ми не продаємо миючі засоби, а впроваджуємо технології, ефективні моделі гігієнічних процесів. В такий спосіб ми якісно змінюємо ринок гігієни для харчової промисловості України та пропонуємо розв’язання проблем та потреб клієнта замість бездумної продажі засобів «за кілограм».
Для майбутніх та існуючих партнерів нашої компанії досвід хімічного лізингу – це шлях та можливість зрозуміти, що цінність Еколаб не у дешевих миючих засобах, а у енергоефективних та економічних рішеннях, що допоможуть партнерам отримати якісно новий сервіс та знизити свої затрати.

 

посилання по темі:

https://chemicalleasing.org/global-award/global-chemical-leasing-award-2018
https://www.unido.org/events/global-chemical-leasing-award-2018
http://www.recpc.kpi.ua/ua/projects-ua/khimicheskij-lizing
 
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте у будь-який зручний для Вас спосіб:
- поспілкуйтеся з представником від Eколаб, який веде проект на заводі ПБК ""Радомишль" та особисто отримував дану нагороду: 
             Ольштинський Олександр, конт.тел.:+380 50 357 41 22, e-mail: Oleksandr.Olshtynsky(at)ecolab.com>
 - зателефонуйте в центральний офіс компанії у м.Києві +380 44 494 31 20;
 - скористайтеся контактною формою.

Back to Top