INCIDIN PRO ВІД ECOLAB – ПОВНИЙ НАБІР МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО МИТТЯ ТА ДЕЗІНФЕКЦІЇ

В Україні зареєстровано новий дезінфікуючий засіб від Eколаб Incidin Pro™ - новітній рідкий концентрований засіб для очистки, миття та дезінфекції виробів медичного призначення та всіх типів поверхонь.

Завдяки збалансованій формулі SMART-BALANCED Incidin Pro™ відповідає сучасним стандартам миття та дезінфекції поверхонь

 

  • Професійно ефективний
  • Професійно швидкий
  • Професійно безпечний

Збалансований хімічний склад Incidin Pro™ сприяє безпечнішим умовам праці шляхом усунення ризиків, пов'язаних з використанням дезінфікуючих засобів та відмінним органолептичним показникам. Засіб не містить барвників та ароматизаторів, тим самим є менш алергенним, порівняно з іншими засобами.  

Мікроцидна активність протестована згідно Європейських стандартів EN. Ефективний по відношенню до бактерій (в т.ч. мікобактерій туберкульозу), грибків та вірусів Incidin Pro™ використовується для проведення поточної, заключної, профілактичної дезінфекції та генеральних прибирань.  

Засіб має відмінні очисні властивості та відмінну сумісність з матеріалами, протестований на всіх типах поверхонь, починаючи з гумових, керамічних, пластикових покриттів та закінчуючи всіма типами металів.

Засіб зареєстровано в Україні згідно протоколів та Європейських стандартів мікроцидної активності EN – Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу №05.03.02-08/1142 від 12.01.2015 р.

Детальна інформація щодо застосування засобу - згідно Методичних вказівок по використанню від 12.01.2015 р. за №522-2015.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте у будь-який зручний для вас спосіб:

- поспілкуйтеся з вашим представником від Eколаб;

- зателефонуйте в центральний офіс компанії у м.Києві (044-494-31-20);

- надішліть запит на електронну пошту керівника відділу з продажу засобів для медичних установ dmytro.manzhus(at)ecolab.com;

- скористайтеся контактною формою.

 Back to Top