GREASELIFT ВІД ECOLAB – ПОТУЖНИЙ НЕЇДКИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЗНЕЖИРЕННЯ КУХНІ

м.Цюрих, 23 жовтня 2013р., Ecolab представляє Greaselift™ - інноваційний неїдкий розчин для знежирення кухні, що біологічно розкладається та має силу їдких знежирювачів, при цьому не вимагає використання захисних рукавичок, окулярів або фартухів.

Унікальний хімічний склад Greaselift сприяє  безпечнішим умовам праці шляхом усунення ризиків, пов'язаних з використанням їдких знежирювачів . Продукт піниться, що забезпечує вертикальне зчеплення при очищенні таких областей, як вентиляційні витяжки, грилі або печі. Greaselift не залишає осади або різкі запахи при розпиленні і є безпечним для використання на алюмінієвих поверхнях.

"Потужна формула Greaselift, що біологічно розкладається, ідеально підходить для ефективного очищення промислового кухонного обладнання ", - сказав Ніколас Грануччі, віце-президент Ecolab з маркетингу в Європі. "Рішення є таким же потужним , як і агресивні знежирювачі, і допоможе персоналу кухні знежирювати поверхні без необхідності використання громіздких засобів індивідуального захисту."

Неїдкий засіб від Ecolab Greaselift на сьогодні є доступним у готовій до використання формулі. На початку 2014 року Greaselift буде доступний по всій Європі також і у вигляді концентрату. Концентрований метод дозування мінімізує упаковку; знижує пластикові відходи на 97 відсотків порівняно з іншими доступними в Європі методами знежирення.

Для отримання додаткових відомостей про Greaselift та інші засоби для очистки кухні, відвідайте
www.ecolab.com

Про Ecolab:
Надійний партнер для більш ніж одного мільйона клієнтів, Ecolab (ECL) є світовим лідером на ринку водних, гігієнічних і енергетичних технологій і послуг для захисту людей і життєво важливих ресурсів. Маючи продажі на рівні  $12 млрд.(в 2012р.) і 44000 співробітників в більш ніж 170 країнах по всьому світу, Ecolab поставляє комплексні рішення та послуги на місцях, що сприяють  безпеці продуктів харчування, підтримці чистоти навколишнього середовища, оптимізації водних і енергетичних ресурсів і поліпшенню операційної ефективності клієнтів в галузях харчової промисловості, охорони здоров'я, енергетики, гостинності та виробничого сектору.

 

Детальніша інформація та інші новини: www.ecolab.com

Слідкуйте за нами у Twitter @ecolab або Facebook facebook.com/ecolab

 Back to Top