Exelerate® Fryer - нова програма миття

Нова програма миття Exelerate® Fryer має запатентовану технологію, яка підтримується найкваліфікованішими  фахівцями з сервісного обслуговування. Як результат - оптимізований процес при найнижчій загальній вартості.

Під впливом споживачів і органів влади, що вимагають від промисловості більш здорові продукти харчування, в процесі виробництва все частіше використовуються масла із низьким вмістом транс жирів . Такі полімеризовані масла дуже важко видаляються традиційними методами.

Нова програма  Exelerate® Fryer Cleaning Program використовує унікальний і диференційований набір рішень і оптимізованих процедур для прискорення процесу очищення фритюрниць. Ця високопродуктивна програма очищає фритюрниці  ефективніше і швидше, як усередині, так і зовні. По суті, ви отримуєте виробничу потужність  і все починається з швидшого закипання.

 Exelerate® Fryer Cleaning Program включає в себе запатентовану технологію, яка підтримується найкваліфікованішими  фахівцями з сервісного обслуговування. Як результат - оптимізований процес при найнижчій загальній вартості.

·          Економія часу, трудових затрат і збільшення  виробничої потужності

·         Зменшення споживання води і пов'язаних з цим витрат

·         Скорочення енергоспоживання за рахунок більш швидкого закипання

·         Підвищення безпеки працівників завдяки зниженню концентрації хімічних речовин

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, поспілкуйтеся з вашим представником Ecolab або зв'яжіться з Chris WrightBack to Top