Ecolab презентує інноваційну програму Oasis Pro ™

Увазі наших партнерів, що зайняті в готельному бізнесі, представлена інноваційна лінійка засобів для прибирання

Компанія Ecolab представляє інноваційну лінійку засобів для господарських відділів готелів. Спектр новинок, серед яких не лише прогресивні засоби, але й інноваційні рішення та цифрові інструменти, спрямовані на покращення ефективності та оптимізацію процесу прибирання.

Ми готуємо запуск новітнього засобу Oasis Pro Acid Bath - високоефективного санітарного мийного засобу для догляду за ванними кімнатами, що має свіжий аромат і видаляє вдвічі більше вапна, ніж провідні продукти конкурентного середовища.

Також Ecolab виводить на ринок Oasis Pro Toilet - над в'язкий очищувач для туалетів, який не тільки видаляє органічні нагромадження та осад, а й допомагає запобігати повторному забрудненню.

Для покращення контролю запахів, Ecolab удосконалив свій портфель, прикладом є Oasis Pro White Cotton -  високоефективний засіб довготривалої дії для усунення запахів, що нейтралізує запах в тканинах та залишає відчуття чистоти.

Безперечно, у спектр лінійки Oasis Pro™ введено новітню формулу для догляду за склом, дзеркалами та іншими глянцевими поверхнями, що є в засобі Oasis Pro Glass. Цей засіб не залишає розводів та швидко висихає на поверхні.

Окрім цього, Ecolab також розвиває цифрові інновації, надає унікальні методи дозування, проводить навчання щодо використання відповідних засобів, надає модульні процедури, допоміжні матеріали для забезпечення максимальної безпеки, продуктивності та підтримки ефективних рішень.

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте у будь-який зручний для вас спосіб:

- поспілкуйтеся з вашим представником від Eколаб:

  • м. Київ – Мостовий Андрій,конт.тел.:+380  952874660

e-mail: Andriy.MOSTOVYY(at)ecolab.com

  • Центральний регіон – Гальчинський Олександр,конт.тел.:+380  952713753,

e-mail: Alexander.Galchinskiy(at)ecolab.com

  • Західний регіон – Рига Віталій, конт.тел.: +380  503340947,

e-mail: Vitaliy.Riga(at)ecolab.com

  • Східний регіон – Єрохін Єгор, конт.тел.:+380  503346005,

e-mail: Yegor.Yerokhin(at)ecolab.com

 

- зателефонуйте в центральний офіс компанії у м.Києві (044-494-31-20);

 

- скористайтеся контактною формою.---

---

---

---

Back to Top