DRYSAN OXY та  OXYDES RAPID - нові продукти на основі перекису водню Hi-speed H2O2™ для ручної обробки поверхонь

Компанія Еколаб вивела на ринок лінійку засобів DRYSAN OXY та OXYDES RAPID.  Це продукти на основі новітньої технології Hi-speed H2O2™.

Компанія Еколаб вивела на ринок лінійку засобів DRYSAN OXY та OXYDES RAPID.  Це продукти на основі новітньої технології Hi-speed H2O2™.

DRYSAN OXY та  OXYDES RAPID – це дезінфікуючі засоби для сухого та ручного прибирання поверхонь, у вигляді готових до використання спреїв, що не потребують змивання і можуть використовуватися між виробничими змінами.

Ці засоби для чищення та дезінфекції розроблені для щоденного використання в місцях, де застосування води є небажаним та може спричинити пошкодження чутливого обладнання. Продукти відмінно підходять для прибирання поверхонь в харчовій, молочній промисловості та промисловості з виготовлення напоїв. Засоби не шкідливі, їх формула не містить QAC та етиловий спирт, крім того, вони відповідають вимогам до кошерних та халяльних продуктів.

DrySan Oxy Wipe та OXYDES MAXI WIPE – мають всі переваги вищезазначених засобів, але представлені у формі серветок, попередньо просочених речовиною.

Фасування:

Product Name

Net weight

DrySan OXY

20 (4x5L)

DrySan Oxy Wipes

1x700PCS

OxyDes Rapid

19,56 (4x5L)

OxyDes Maxi Wipes

1x700PCS

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, КОНТАКТУЙТЕ У БУДЬ-ЯКИЙ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС СПОСІБ:

- поспілкуйтеся з вашим представником від Eколаб;
- зателефонуйте в центральний офіс компанії у м.Києві (044-494-31-20);
- скористайтеся контактною формою.

 

 Back to Top