Безкоштовні вебінари «Food Safety Matters»

Компанія Еколаб запрошує приєднатися до участі у безкоштовних вебінарах на тему безпеки харчових продуктів «Food Safety Matters».

Як для співробітників Еколаб так і для клієнтів компанії, а також для широкого загалу громадськості з 18 січня 2011р. проводяться щомісячні одногодинні освітні вебінари «Food Safety Matters». На них розглядаються різноманітні питання, що стосуються безпеки в харчовій промисловості з висвітленням можливостей Еколаб як відомого експерта на ринку професійної гігієни.

Доповідачами на вебінарах є професіонали Еколаб, представники зовнішніх організацій, в тому числі спеціалісти від клієнтів компанії, наукових інститутів, державних установ та навіть юридичні фірми. На кожен такий захід запрошуються близько 60 000 людей, середньомісячна відвідуваність  -  250-500 учасників, серед яких представники різних професій (шеф-кухарі підприємств громадського харчування, дієтологи, медики, санітарні інспектори, торгівельні представники).

Еколаб підтримує різноманітні підрозділи корпорації Coca-Cola з широкого спектру питань: від ліквідації шкідників і усунення технічних несправностей до проведення аудитів і навчання персоналу. Ми допомагаємо у підтримці чистоти і належного санітарного стану оточуючого середовища з тим, щоб Coca-Cola могла виробляти продукти стабільної і очікувано високої якості, які радують споживачів по всьому світу. Тепер до зростаючого переліку наших сервісів додано ще один пункт: серію вебінарів. «Food Safety Matters» - один з багатьох прикладів ефективної взаємодії компанії Еколаб з світовим лідером ринку харчової промисловості корпорацією Coca-Cola.  А Coca-Cola, в свою чергу, внутрішньо через власну професійну мережу з продовольчої безпеки, залучає до цих вебінарів більше 900 учасників по всьому світу, що є доказом актуальності і затребуваності інформації, що надається компанією Еколаб. 

Якщо Вас також цікавить подібна інформація, проглядайте відео, які публікуються після кожного такого вебінару на Ecolab.com і YouTube (http://www.youtube.com/FoodSafetyNet ).

Приєднуйтесь до найближчого вебінару, що відбудеться 19 червня 2013р. о 8-00 ранку (18 червня 2013р. о 12-00 PM CST.)

www.ecolab.com/media-center/webinars

Слідкуйте за анонсами подій та новинами Еколаб в соціальній мережі Facebook:

https://www.facebook.com/ecolabBack to Top