Еcolab Inc придбала компанію Champion Technologies і її дочірню фірму CorsiTech.

В складі корпорації Еколаб з'явився новий енергетичний підрозділ "Nalco Champion".

.Вчора почалася нова глава в історії глобального енергетичного напрямку нашого бізнесу. Операція з придбання компанії Champion Technologies і її дочірньої фірми CorsiTech схвалена всіма відповідними інстанціями, і тепер корпорація Еколаб готова до об'єднання  сил для того, щоб ще краще обслуговувати наших клієнтів і прискорити темпи зростання нашого бізнесу на міжнародній арені. Новий енергетичний підрозділ в складі нашої компанії отримає назву Nalco Champion.

Наслідком цього об'єднання стане більш повний асортимент продуктів, розширення географії нашої діяльності, а також можливість збільшити масштаби науково-дослідної діяльності з метою більш оперативного надання клієнтам нових інноваційних рішень.

Фахівці нафтогазового сектору освоюють нові сфери виробництва, більш складні з технічної та географічної точки зору, а крім того, працюють над продовженням терміну служби існуючих виробничих об'єктів. Дані тенденції відкривають величезні можливості для розвитку енергетичного напрямку нашого бізнесу. Об'єднавши сили з підприємством Champion, Еколаб зможе подолати існуючі обмеження в галузі трудових ресурсів, інвестицій і виробничих потужностей відповідних організацій і повністю реалізувати свій потенціал.

Це злиття сприятиме досягненню мети: зробити світ чистішим, безпечнішим і здоровішим, захистити людей і життєво важливі ресурси і забезпечити загальну доступність води та енергії. Тепер наша компанія зможе ефективніше вирішувати проблеми, пов'язані із задоволенням потреб людей в енергії у міру зростання світового населення.
У місті Шугар-Ленд (штат Техас, США) зібрано висококваліфікований колектив, що складається з представників компаній Ecolab і Champion і працює над об'єднанням цих двох організацій. «Робота цих співробітників уже увійшла в активну стадію, і я знаю, що вони поділяють мій ентузіазм щодо того виняткового потенціалу, який з'явився у нас завдяки злиттю.
Хочу висловити щиру вдячність колективу, який сумлінно потрудився, щоб для нас настав цей день, і прошу разом зі мною привітати співробітників Champion і CorsiTech в Ecolab»: прокоментував подію голова ради директорів і генеральний директор Еколаб Дуглас Бейкер.Детальніше:
http://www.nasdaq.com/article/ecolab-completes-champions-buyout-analyst-blog-cm236407

 

САЙТ підрозділу Nalko Champion: http://www.nalcochampion.com/Back to Top