Заклади швидкого харчування та самообслуговування

Ми пропонуємо дещо більше ніж продукти. Ми пропонуємо рішення. Адже ми спершу цікавимось тим, що дійсно вам потрібно. І ми враховуємо, що саме є для вас важливим, як-то, наприклад, безпека співробітників та відвідувачів, ефективність роботи чи економія часу та трудомісткості.

Під час наукових досліджень і розробок Еколаб в цій галузі до партнерської співпраці з вами залучаються хіміки, інженери і мікробіологи. Як результат, ми здатні запропонувати такі індивідуальні комплексні рішення, які підвищать рівень безпеки та ефективність вашої діяльності. Крім цього, наша команда регіональних представників на місцях пропонує комплексне обслуговування, у тому числі аналіз чистоти поверхонь сировини і обладнання, що використовуються в громадському харчуванні.

Працюючи над розробкою наших продуктів, ми дбаємо про те, щоб вони не шкодили поверхням, обладнанню та вашим співробітникам. Наші продукти пропонуються разом з безпечними та зручними у користуванні дозаторами. Таким чином, не будуть марно втрачатися ані засіб ані вода, гарантуючи контроль дозування, зниження експлуатаційних витрат і собівартості.

Для отримання детальнішої інформації виберіть сферу застосування в правому верхньому полі або зверніться безпосередньо до нас через вкладку "Контакти", де виберіть "Заклади швидкого харчування та самообслуговування".

Back to Top