Виробництво напівфабрикатів і готових до вживання продуктів

Виробництво готових до вживання харчових продуктів відбувається в складному виробничому середовищі, що передбачає автоматизовані і ручні операції з використанням широкого спектру інгредієнтів різної чутливості з різних джерел. Це ускладнення, а також часті зміни ліній та виробництво декількох видів готової продукції на одному і тому ж технологічному обладнанні, провокують значний ризик перехресного забруднення запахами, забарвленням, алергенами та мікроорганізмами.

Суворий контроль і чітке дотримання процедур мають вирішальне значення для підтримки встановлених стандартів якості та безпеки харчових продуктів і запобігання перехресного забруднення. Будь-яке порушення цих норм може дорого обійтися - від поставлених під загрозу термінів придатності до повного відкликання продукту і заплямованого бренду.

Компанія Еколаб забезпечує харчову промисловість спеціалізованими індивідуальними програмами, які включають: виявлення недоліків гігієни, засоби і системи для гігієни персоналу, гігієну відкритих поверхонь, процедури обробки харчових продуктів, моніторинг гігієни, та унікальну систему управління гігієною, що відстежує і звітує про всі гігієнічні заходи у межах об'єкту або по компанії вцілому. Еколаб забезпечує дотримання нормативів та необхідних стандартів. Наші клієнти отримують такі переваги:

  • Найповніший комплекс наявних миючих і дезинфікуючих засобів
  • Послуги групи експертів, яким немає рівних на ринку
  • Інноваційні і економні рішення для всіх областей харчової промисловості
  • Індивідуально розроблені режими управління та процедури
Back to Top