Переробка фруктів та овочів

Під час обробки швидкопсувних фруктів і овочів існує ризик перехресного забруднення як мікроорганізмами, що викликають псування, так і патогенними мікробами. Такі проблеми викликають занепокоєння у громадськості, і якщо щось іде не так, то це швидко набуває розголосу. Дуже важливим є захист від мікроб, коли йдеться про захист свіжозрізаного та подальшу переробку зібраного врожаю овочів і фруктів.

Крім того, сезонні навантаження вимагають надійного обладнання для забезпечення безперервності виробничого процесу. Накип і корозія техніки ведуть до зниження продуктивності праці і значних фінансових втрат.

Компанія Еколаб спрямувала свої наукові ресурси на промисловість з переробки овочів та фруктів і розробила ефективні гігієнічні рішення, які сприяють безпеці виробничого процесу. Ці новаторські рішення включають в себе: обслуговування водних систем та каналів замочування, системи контролю і моніторингу гігієни, унікальну систему управління гігієною, яка відстежує і звітує про всі гігієнічні заходи у межах об'єкту або по компанії вцілому. Такі нововведення сприяють:

  • Покращенню безпеки харчових продуктів і безпеки персоналу                                                 
  • Реалізації екологічно відповідальних рішень 
  • Збільшенню терміну придатності і зниженню рівня псування продуктів                                                    
  • Економії водних і енергетичних ресурсів
Back to Top