Торгівельне та виробниче обладнання

Еколаб розуміє, що чистота середовища в промисловості посилює ефект якості. Специфічні для вашої галузі забруднення призводять до специфічних проблем. Крім того, ви вважаєте своїм обов'язком забезпечити персоналу безпечні умови праці та уникнути будь-яких небезпек для їхнього здоров'я.

Завданням керівника комерційного об'єкту є створення сприятливого середовища як для клієнтів, так і, одночасно, для персоналу. Отже, рівень візуальної чистоти підприємства є особливо важливим фактором. Еколаб розуміє ваші щоденні намагання досягти якомога кращих результатів прибирання і пропонує спеціалізовані рішення для магазинів, торгівельних центрів, супермаркетів, ринків а також адміністративно-офісних будівель.

Наша Програма "360º Захисту® " для торгівельних і промислових об'єктів призначена забезпечити конкретні рішення, що допоможуть вам працювати чисто, безпечно та ефективно. Кваліфіковані спеціалісти Еколаб активно підтримають вас у вирішенні щоденних питань навідуючись планово і в екстремальних випадках. Програма "360º Захисту® " допоможе вам:

  • Посилити ефект очистки конкретних видів забруднень спеціально призначеними засобами.
  • Задовольнити конкретні потреби в рішеннях для малих і великих поверхонь.
  • Утримувати столовий та кухонний посуд в чистоті та блиску, щоб уникнути небезпек харчових отруєнь.
  • Оптимізувати процеси з метою економії часу.
Back to Top